Meet Europe's Best
Avrupa’nın en iyi havayolu, Avrupa’nın en iyi taraftarlarını seçti! UEFA EURO 2016 resmi sponsoru Türk Hava Yolları ile dünyanın dört bir yanındaki taraftarların coşkusu #EUROPESBEST hashtag’i altında toplandı.
Turnuvanın kalbi meeteuropesbest.com! Taraftarların #EUROPESBEST hashtag’i ile Twitter ve Instagram hesaplarından paylaştığı yaratıcı içerikler sitemizde listelendi.
Böylece turnuvanın kalbi yalnızca sahada ve sokaklarda değil, Avrupa’nın en iyisi olmak için yarışan taraftarların buluştuğu meeteuropesbest.com’da da attı.
Maç heyecanına kısa bir seyahat molası! Avrupa’nın en iyi taraftarları olur da, onlara özel şehir rehberi olmaz mı? Taraftar şehir rehberi! Ziyaret edilecek noktalar, maç tarihleri, maç yapılacak şehirler ve stadları sporseverlerin keşfine sunuldu.
Harita Görünümü Taraftarlar haritaya tıkladığında kendi ülkesi için attığı destek tweetlerini ve sayısını buradan görebilme imkanı buldu.
Avrupa’nın en iyi şarkıları Taraftarlar dinledi, en’ler dünyaya ulaştı! Katılımcı ülkelerden en çok dinlenen şarkılar Spotify aracılığıyla sitemizde görüntülendi.
Rakamlarla Avrupa’nın en iyileri! Tüm renkleri, sesleri ve hisleri bir araya getiren #EUROPESBEST projesi rakamlarla da bunu destekler nitelikte bir sonuç çıkardı. 8.466’i Twitter, 7.001’i Instagram olmak üzere 15.467 post paylaşımı 50’den fazla ülke katılımı! Final maçına arkadaşları ile birlikte bilet kazanan 11 yaratıcı taraftar!